Jozef jelzéssel: Hazatérő katonák. Olaj, farost, keretben, 46×61 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Jozef-jelzessel-Hazatero-katonak-Olaj-farost-keretben-46C39761-cm~II1591266
1591266
10094
316
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Jozef jelzéssel: Hazatérő katonák. Olaj, farost, keretben, 46×61 cm
: vörös_iván
Katalognummer: