10533. 316. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
800 HUF 2,16 EUR, 2,35 USD
0 HUF
László Anna (1946-): Gyermek születése. Rézkarc, papír, jelzett, Hozzá saját kézzel írott levél 9x11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra