3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,