1905 Néptanítók Lapja. XXXVII. évf. 1-52 sz. Kiadja a Vallás és Közoktatásügyi M. Kir. minisztérium. Szerk.:Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Bp.,1905, M. Kir. Tudományegyetemi Könyvnyomdában. Átkötött kopottas félvászon-kötés.