Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar h... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Antik~4/Neobarokk-toalett-tukor-aranyozott-ontott-vas-kopott-tamaszto-kar-hianyzik-potolt-tuko~II1587188
1587188
11050
316
Antique
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar hiányzik, pótolt tükörrel, 41×27 cm
: vörös_iván