Militaria

Zahl der Lose: 12

~1910. Koronás Vöröskereszt zománcozott jelvény, hátlapon ERDÉLY ÉS SZABO MŰSZERGYÁRA BUDAPEST gyártói jelzéssel (~37x47mm) T:2
31162.

~1910. "Koronás Vöröskereszt" zománcozott jelvény, hátlapon "ERDÉLY ÉS SZABO MŰSZERGYÁRA BUDAPEST" gyártói jelzéssel (~37x47mm) T:2

Rufpreis:
2 400 HUF
25
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. MIT VEREINTER KRAFT HEERESGRUPPE MACKENSEN Mackensen Harccsoport bronzozott(?) sapkajelvénye. Szign.: Bildhauer Gurschner Wien VII/2 (36x26mm) T:2  / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. MIT VEREINTER KRAFT HEERESGRUPPE MACKENSEN bronze plated(?) cap badge, back gilt. Sign: Bildhauer Gurschner Wien VII/2 (36x26mm) C:XF
31163.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "MIT VEREINTER KRAFT HEERESGRUPPE MACKENSEN" Mackensen Harccsoport bronzozott(?) sapkajelvénye. Szign.: Bildhauer Gurschner Wien VII/2 (36x26mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "MIT VEREINTER KRAFT HEERESGRUPPE MACKENSEN" bronze plated(?) cap badge, back gilt. Sign: Bildhauer Gurschner Wien VII/2 (36x26mm) C:XF

Rufpreis:
4 000 HUF
31164.

Rufpreis:
1 400 HUF
16
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, without hallmark, without ribbon Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 302.
31165.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, without hallmark, without ribbon Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 302.

Rufpreis:
6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. In memoriam 1914-1917 fém katonai felvarró, hátoldalán sérült Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya bélyeggel (65x38mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. In memoriam 1914-1917 metal military patch with damaged Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya stamp on reverse (65x38mm) C:XF
31166.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "In memoriam 1914-1917" fém katonai felvarró, hátoldalán sérült "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel (65x38mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. "In memoriam 1914-1917" metal military patch with damaged "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" stamp on reverse (65x38mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
1957. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:1-,2  Hungary 1957. Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade gilt Br decoration with ribbon and thin ribbon in case C:AU,XF  NMK 485.
31167.

1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:1-,2 Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" gilt Br decoration with ribbon and thin ribbon in case C:AU,XF NMK 485.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1-
31168.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem + adományozói okirat, Kárpáti Ferenc aláírásával T:2
31169.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" + adományozói okirat, Kárpáti Ferenc aláírásával T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
2001-2014. International Security Assistance Forces / MH. Béketámogató Kiképző Központ Szolnok ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina
31170.

2001-2014. "International Security Assistance Forces / MH. Béketámogató Kiképző Központ Szolnok" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés T:2 kis ph. Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion C:XF small edge error
31171.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés T:2 kis ph. Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion C:XF small edge error

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy-Britannia 1914-1920. Győzelmi Medál kitüntetés mellszalag nélkül, peremén szám, illetve az adományozott nevének és alakulatának rövidítése (36mm) T:2 Great Britain 1914-1920. Victory Medal decoration without ribbon, with serial number on edge and the name and unit of the awarded (36mm) C:XF
31172.

Nagy-Britannia 1914-1920. "Győzelmi Medál" kitüntetés mellszalag nélkül, peremén szám, illetve az adományozott nevének és alakulatának rövidítése (36mm) T:2 Great Britain 1914-1920. "Victory Medal" decoration without ribbon, with serial number on edge and the name and unit of the awarded (36mm) C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
Vegyes: 20db-os, nagyrészt Magyar Néphadsereg jelvény tétel, közte DN Ifjú Gárda Munkásőr Szakalegység jelvény, DN Úttörő Tűzoltó jelvény T:2
31173.

Vegyes: 20db-os, nagyrészt Magyar Néphadsereg jelvény tétel, közte DN "Ifjú Gárda Munkásőr Szakalegység" jelvény, DN "Úttörő Tűzoltó" jelvény T:2

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: