15172.
315. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér illusztrációkkal.