Források Budapest múltjából I. Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. Szerk.: Bácskai Vera. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, kiadói, kissé kopott papír védőborítóban.