15050.
315. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Jó állapotban.