Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 46

15592.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
15593.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15594.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Brillat-Savarin, Jean Anthelme: Az ízlés fiziológiája. Ford. Ambrus Zoltán, Ambrus Gizella. Első kiadás.  Bp. 1912. Singer és Wolfner. 1 t. 303 l. Korabeli félvászon kötésben
15595.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.
15596.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Gartner Pál: Lelki betegségek keletkezése és gyógyítása. Bp.,é.n., Novák Rudolf, 174+2 p. Kiadói egészvászon-kötés.
15597.

Rufpreis:
2 000 HUF
dr. Lányi György: Magyarország halainak szervezete és rendszertana. Bp., 1951. Mezőgazdasági.
15598.

Rufpreis:
1 000 HUF
15599.

Rufpreis:
4 000 HUF
15600.

Rufpreis:
6 000 HUF
15601.

Rufpreis:
8 000 HUF
15602.

Rufpreis:
6 000 HUF
Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor(szerk.) : A műveltség könyvtára - Az élők világa. I-II.kötet Növény- és állatország szakférfiak közreműködésével szerkesztik - - 817 szövegképpel és 35 műmelléklettel. Budapest, 1907, Athenaeum. Szecessziós, aranyozott félvászon kötésben. Szép állapotban.
15603.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF