15575.
315. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
MezÅ‘gazdasági Lexikon II. kötet. Szerk.: Bezerédj Adorján, Szilassy Zoltán. Bp.,é.n., Grill Károly. Kiadói félbÅ‘r-kötés, kopott borÃtóval, kopott, kissé sérült gerinccel. Csak II. kötet.