Adolf Philippi: Die Kunst der Renaissance in Italien. I. kötet: Die Vorrenaissance. Leipzig, 1897, E.A. Seemann. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla részben elvált a gerinctől.