A szecesszió. Szerk.: Pók Lajos. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/315/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2500007/A-szecesszio-Szerk-Pok-Lajos-Bp-1972-Gondolat-Kiadoi-egeszvaszonkotesben-kiadoi-kis~II1695816
1695816
15562
315
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: A szecesszió. Szerk.: Pók Lajos. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
: vörös_iván