Tasnádi Éva: Egy vidám nyár története. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1962,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/315/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500017/Tasnadi-Eva-Egy-vidam-nyar-tortenete-Gaal-Eva-rajzaival-Bp-1962-Minerva-Kiadoi-kopot~II1629465
1629465
16158
315
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Tasnádi Éva: Egy vidám nyár története. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1962, Minerva. Kiadói kopottas illusztrált haránt alakú félvászon-kötés.
: vörös_iván