Bíró Lajos: 1913. Történelmi színmű három felvonásban. Bíró Lajos könyvei. Bp. 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben. Jó állapotban.