Botrys Retsina of Attica, kopott és sérült címkével, bontatlan, [1l.]/... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/315/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Vintage-Weine~500015/Botrys-Retsina-of-Attica-kopott-es-serult-cimkevel-bontatlan-1lUnopened-bottle-with-wor~II1616899
1616899
11591
315
Vintage wines
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Botrys Retsina of Attica, kopott és sérült címkével, bontatlan, [1l.]/Unopened bottle, with worn and damaged label.
: tánczos_gábor