Poster

Zahl der Lose: 46

12993.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
1935 Pázmány István (?-?): Nyaraljon a Balatonnál plakátterv, jelzett, vegyes technika, papír, 26,5x19 cm
12994.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
37
1936 Egy nap a szabadban Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat partys poster, restored, 94,5x62 cm
12995.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1940 VIM tisztítószer reklám plakát. Karton. / cca 1940 Cleaning product advertising poster. 35x48 cm
12997.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
12998.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
1944 Szennik György (1923-2007): Én harcolok, te dolgozz a győzelemért Keleti Arcvonal Bajtársi Szövetség katonai propaganda plakát, ofszet, Stádium Rt., szélei kissé szakadozottak, 100x72,5 cm / Hungarian war propaganda poster, ofset, with small tears along the edges, 100x72,5 cm
12999.

1944 Szennik György (1923-2007): "Én harcolok, te dolgozz a győzelemért" Keleti Arcvonal Bajtársi Szövetség katonai propaganda plakát, ofszet, Stádium Rt., szélei kissé szakadozottak, 100x72,5 cm / Hungarian war propaganda poster, ofset, with small tears along the edges, 100x72,5 cm

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1950 Köss tinó és üszőnevelési szerződést a Megyei Állatforgalmi Vállalattal!, villamosplakát, ofszet, 24×17 cm
13000.

cca 1950 "Köss tinó és üszőnevelési szerződést a Megyei Állatforgalmi Vállalattal!", villamosplakát, ofszet, 24×17 cm

Rufpreis:
2 400 HUF
1956 Szakadék, magyar film plakát, kartonra ragasztva, 83x57 cm
13001.

Rufpreis:
5 000 HUF
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Étkezés előtt mossunk kezet!, Egészségügyi Minisztérium Felvilágosító Központ kisplakát, 24,5x17,5 cm
13002.

Rufpreis:
1 800 HUF
1963 Bálint Endre: A csodálatos kalucsni -Új gyermekműsor Rátonyi Róberttel, bábszínházi plakát, középen hajtásnyommal, 23,5x33 cm
13003.

Rufpreis:
8 000 HUF
1965 Jacek Neugebauer (1934-): Gejsza. Az én kis Gésám című amerikai film lengyelországi plakátja. Shirley MacLaine főszereplésével. Jelzett, restaurált, 85x56,5 cm / My Geisha Polish film poster, signed, restored, 85x56,5 cm
13004.

Rufpreis:
8 000 HUF
1967 Papp Gábor (1918-1982): Henry Moore, Műcsarnok, kiállítás plakát, restaurált, 82x56 cm
13005.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF