12995.
315. Gelaufene Fernauktion
Poster
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
1936 "Egy nap a szabadban" Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat party's poster, restored, 94,5x62 cm