Alka Kunst Kronach váza pár ( 2 db), részben kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/315/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500009/Alka-Kunst-Kronach-vaza-par-2-db--reszben-kezzel-festett-jelzett-kopott-aranyozas-m11-c~II1706839
1706839
11218
315
Beschreibung: Alka Kunst Kronach váza pár ( 2 db), részben kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm (2×)
: vörös_iván