Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/315/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500002/Zador-Istvan-1882-1963-Szajoli-orszagut-szinezett-rezkarc-papir-jelzett-23C39730-cm~II1689419
1689419
10217
315
3800
Rufpreis:
3 800 HUF 10,27 EUR , 11,18 USD
Beschreibung: Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm
: tánczos_gábor