10229. 315. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,22 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Mezei virágok, akvarell, selyem, üvegezett fa keretben, 73,5×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván