Jelzett (Bracia Henneberg) réz falikép, keretben, 36×20 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/315/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Jelzett-Bracia-Henneberg-rez-falikep-keretben-36C39720-cm~II1725681
1725681
11519
315
Flea Market
Beschreibung: Jelzett (Bracia Henneberg) réz falikép, keretben, 36×20 cm
: vörös_iván