11356. 315. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
800 HUF
0 HUF
Alpakka evő és szervírozó eszközök, 5 db, (villa, húsvilla, szószos kanál, tojás tartó, sótartó), közte Berndorf ezüstözött szárú húsvillával, jelzettek, kopottak, a sótartón kis sérülés.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván