Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 24

~1970 Körzeti megbízott zománcozott jelvény (35mm) + Szocialista Hazánkért XXX zománcozott jelvény (36x37mm) + DN Magyar Vöröskereszt kitűző (12,5mm) + 1949. World Youth Congress and Festival - Indian delegation (Világifjúsági Kongresszus és Fesztivál - Indiai delegáció) zománcozott fém jelvény (28mm) T:2
30960.

~1970 "Körzeti megbízott" zománcozott jelvény (35mm) + "Szocialista Hazánkért XXX" zománcozott jelvény (36x37mm) + DN "Magyar Vöröskereszt kitűző" (12,5mm) + 1949. "World Youth Congress and Festival - Indian delegation (Világifjúsági Kongresszus és Fesztivál - Indiai delegáció)" zománcozott fém jelvény (28mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
~1970-1980. XV Törzsgárda - Külkereskedelmi Minisztérium aranyozott, zománcozott jelvény + miniatűr kitűző T:2
30961.

~1970-1980. "XV Törzsgárda - Külkereskedelmi Minisztérium" aranyozott, zománcozott jelvény + miniatűr kitűző T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1975. Pedagógus Szolgálati Emlékérem arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
30962.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-

Rufpreis:
800 HUF
1975. Pedagógus Szolgálati Emlékérem arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban T:2
30963.

Rufpreis:
800 HUF
DN Galilei Budapest 1871 zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:2-,3 zománchiba Hungary ND Galilei Budapest 1871 enamelled Freemasons badge (48x50mm) C:VF,F enamel error
30964.

DN "Galilei Budapest 1871" zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:2-,3 zománchiba Hungary ND "Galilei Budapest 1871" enamelled Freemason's badge (48x50mm) C:VF,F enamel error

Rufpreis:
8 000 HUF
DN A Turul Őrzője aranyozott, zománcozott jelvény (2x) klf méretben (30x76mm és 18,5x42mm) T:2
30965.

DN "A Turul Őrzője" aranyozott, zománcozott jelvény (2x) klf méretben (30x76mm és 18,5x42mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
29
DN Goldberger Törzsgárda zománcozott jelvény (13x19mm) + Ganz Daru és Kazángyár 1844 zománcozott jelvény (26mm) T:1-,2
30966.

DN "Goldberger Törzsgárda" zománcozott jelvény (13x19mm) + "Ganz Daru és Kazángyár 1844" zománcozott jelvény (26mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 000 HUF
DN M.K.O.Sz. (Magyar Költők Országos Szövetsége?) zománcozott gomblyukjelvény (18mm) T:2
30967.

DN "M.K.O.Sz. (Magyar Költők Országos Szövetsége?)" zománcozott gomblyukjelvény (18mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Románia 1928. Camp. Reg. Brasov 1928. Dublu I. aranyozott fém tenisz díjérem, hátlapon fémjel, Huguenin gyártói jelzéssel, füllel (50mm) T:2
30968.

Románia 1928. "Camp. Reg. Brasov 1928. Dublu I." aranyozott fém tenisz díjérem, hátlapon fémjel, "Huguenin" gyártói jelzéssel, füllel (50mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
Svájc DN 2500 ezüstözött, zománcbetétes hegyimentő jelvény 2500 szolgálati óra után T:2 Switzerland ND 2500 silver plated badge with enamel overlay, Swiss Alpine Rescue Service, after 2500 service hour C:XF
30969.

Svájc DN "2500" ezüstözött, zománcbetétes hegyimentő jelvény 2500 szolgálati óra után T:2 Switzerland ND "2500" silver plated badge with enamel overlay, Swiss Alpine Rescue Service, after 2500 service hour C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
4db-os jelvény tétel, benne Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Törzsgárda - 1904, MÁV - Debreceni Járműjav. Ü.V., Kőbányai Gyógyszerárugyár - Hűséges Munkáért és Kohó és Gépipari Minisztérium - Törzsgárda T:2,2-
30970.

4db-os jelvény tétel, benne "Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Törzsgárda - 1904", "MÁV - Debreceni Járműjav. Ü.V.", "Kőbányai Gyógyszerárugyár - Hűséges Munkáért" és "Kohó és Gépipari Minisztérium - Törzsgárda" T:2,2-

Rufpreis:
1 600 HUF
Kis zacskónyi vegyes szocialista jelvény tétel, néhány külföldi darabbal, közte: Dunai Vasmű Ifjú Építője - DISZ Br kitűző, zománcozott rátéttel, Simontornyai Bőrgyár - Hungary kitűző, Irodagéptechnika Vállalat Törzsgárda - 10 év kitűző, zománcozott határőr(?) sapkajelvény T:vegyes
30971.

Kis zacskónyi vegyes szocialista jelvény tétel, néhány külföldi darabbal, közte: "Dunai Vasmű Ifjú Építője - DISZ" Br kitűző, zománcozott rátéttel, "Simontornyai Bőrgyár - Hungary" kitűző, "Irodagéptechnika Vállalat Törzsgárda - 10 év" kitűző, zománcozott határőr(?) sapkajelvény T:vegyes

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF