14 K jelzett, mesterjegyes arany gyűrű kissé sérült kövekkel méret: 52... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Juwelen/Juwelen~100047/14-K-jelzett-mesterjegyes-arany-gyuru-kisse-serult-kovekkel-meret-52-3-14g-Hallmarked-14~II1724580
1724580
19002
314
24000
Jewellery
Beschreibung: 14 K jelzett, mesterjegyes arany gyűrű kissé sérült kövekkel méret: 52; 3,14g / Hallmarked 14 C gold ring with damaged gems 3,14 g
: vörös_iván
Katalognummer: