Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. Bp., 1892, Királyi Magyar T... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~100041/Wartha-Vincze-Az-agyagipar-technologiaja-Bp-1892-Kiralyi-Magyar-Termeszettudomanyi-Tarsul~II1686009
1686009
15696
314
3200
Books: Technics
Beschreibung: Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. Bp., 1892, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor