Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Szerk.: Apor Dezső-Nagy Béla. Bp., 1928, Athenaeum, VII+2727 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstábla belül megerősített, a VII. és 1. oldal között kissé sérült kötéssel.
1947 Vegyes könyvtétel, 3 db:
Építőipari Árelemzés. Szerk.: Perényi Imre, Sebestyén Gyula. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),41 p. Kiadói papírkötés.
A teljesítményi bérrendszer és elszámolási módja az építőiparban. Bp.,1947, Ipari Termelési Tanács, (Dr. Móricz Miklós-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
Építőipari anyagszükségleti szaknormák. II. Bádogos-,vízvezeték-, csatornázási-, központi fűtési-, asztalos, lakatos- és üveges munkák. Szerk.: Horváth József, Perényi Imre. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),47 p. Kiadói papírkötés.
1942-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db:
1942 Az Építőipar Kérdései az 1942. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestületének Tisztijelentése. Bp., 1942, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 40 p. Kiadói papírkötés.
1942 Az Építőipar Kérdései az 1943. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1943, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 46 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1943-1946 Vegyes könyvtétel, 2 db:
Az Építőipari elszámolást és kalkulációt szabályozó rendeletek. Bp., [1943], Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 24 p. Kiadói papírkötés.
Az Építőipar Kérdései az 1946. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1946, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 29 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
Morva Rezső - Dobó J.: Kézikönyv a vas és fémek gyakorlati megmunkálásához eszterga- gyalu- és vésőgépeken. Győr, 1900, Győregyházmegye könyvsajtója. Kissé kopott félvászon kötésben.