15033.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában 1-2. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.