15031.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos képpel illusztrálva.Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, javított gerinccel és borítóval, de belül jó állapotban.