15064.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Grönlandon át hócipőn. Nansen Fridtjoff eredeti műve alapján írta Dr. Jankó János. Bp.,1897, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann Alfréd.) Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kopott borítóval, három illusztráció sérült, kijár, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.