15005.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.