15078.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott egészvászon-kötésben, dohos. Csak II. kötet.