15070.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció szakadt, sérült, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.