15038.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A francia Riviera. Szerk.: Balassa Emil. Lloyd utikönyvek. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata, (Fővárosi Nyomda Rt.), 192 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó, foltos borítóval.