15650.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Fürst, Artur - Moszkowski: Az élő világ csodái. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval.