15648.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.