Rásy Barna: 1939-40. A háború első éve. Bp., [1940], Stádium. Vászonkö... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~100035/Rasy-Barna-1939-40-A-haboru-elso-eve-Bp-1940-Stadium-Vaszonkotesben-Toncz-Tibor-t~II1722126
1722126
15442
314
Books: Military
Beschreibung: Rásy Barna: 1939-40. A háború első éve. Bp., [1940], Stádium. Vászonkötésben, Toncz Tibor-tervezte sérült papír védőborítóval.
: vörös_iván