Polgárjogi határozatok tára. V. kötet. A kir. Kúriának hivatalos kiadványa. Közzéteszi a Magyar Kir. Igazságügyiminiszter. Bp.,1930,(Váci Kir. Orsz. Fegyintézet Könyvnyomdája), 410 p. Átkötött félvászon-kötés,