Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Kö... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~100034/Padanyi-Viktor-Tortenelmi-tanulmanyok-Munchen-1972-Hidfo-Barati-Kore-301-p-Kiadoi-ar~II1720488
1720488
15304
314
Books: History
Beschreibung: Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Köre, 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon, jó állapotban.
: tánczos_gábor