Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) I-III. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1902-1904, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.