15518.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Jacob Burckhardt: Az olasz renaissance műveltsége. Fordította Elek Artúr. Bp., 1945, Dante. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító megviselt állapotban, javított, kissé kopott a félvászonkötés gerince, de ezeket leszámítva jó állapotban.