16133.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1943, Dante. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.