15828.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
Szabó Lőrinc: Reggeltől estig. Egy repülőutazás emléke. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp.,1937, Magyar Bibliofilek Szövetsége, (Gyoma Kner Izidor-ny.) Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Első kiadás.