16059.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. Magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. I. kötet. Bp., 1932, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábla sérült.