16101.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Gárdonyi Géza munkái 13 kötete: Egri csillagok I-II. kötet; Április. Fűzfalevél, nyárfalevél. December; Annuska; A kürt, Falusi verebek. Fehér Anna; Ki-ki a párjával;Öreg tekintetes;Krisztus bankója;Bibi; Aggyisten Biri!;Vallomás; Két Katica-bogár; Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, 10 kötet Szigeti L. kötés, 1 kötet Gottermayer-kötés, többségében kissé kopott borítókkal, alapvetően jó állapotban.