Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)