15905.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Arany János kisebb költeményei. Második kötet. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 256+2 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.