A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~100046/A-sotetseg-tronalloi-Antiklerikalis-karikaturak-Szoveget-irta-Koroda-Miklos-Valogat~II1604193
1604193
16112
314
900
Rufpreis:
900 HUF 2,43 EUR , 2,65 USD
Beschreibung: A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda Miklós. Válogatta Győry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
: tánczos_gábor