Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~100007/Herendi-virag-mintas-talka-kezzel-festett-jelzett-kopott-aranyozas-10C39710-cm~II1706666
1706666
11087
314
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 10×10 cm
: vörös_iván
Katalognummer: