Zorkóczy jelzéssel: Virágba borult kert. Olaj, vászon, keretben, 44×33... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Zorkoczy-jelzessel-Viragba-borult-kert-Olaj-vaszon-keretben-44C39733-cm~II1585697
1585697
10311
314
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Zorkóczy jelzéssel: Virágba borult kert. Olaj, vászon, keretben, 44×33 cm
: vörös_iván